Derby na Wysokiej wgrane.

Tworząc od podstaw drużynę Gromu trener dawał sobie i zawodnikom czas na wygraną do trzeciego meczu. Akurat w trzecim meczu drożynę czekał wyjazd na derbowy mecz do Wysokiej gdzie w ekipie Orła  występują wychowankowie Gromu - Daniel Nizioł, Arek Hawro oraz byli zawodnicy Handzlówki to grający trener na Wysokiej Paweł Bróż, Paweł Nicpoń czy Łukasz Mielcarek.

Przeciwnik z Wysokiej w tym sezonie został wzmocniony kilkoma wartościowymi zawodnikami grającymi w wyższych ligach tj. wspomnianym Bróżem , Hawrem czy Nizołem i innymi pozyskanymi z klubów Czarnej , Łańcuta, Soniny czy Rakszawy.

Mecz stał na bardzo wysokim poziomie jak na rozgrywki b- klasowe.

Początek meczu to twarda walka o piłkę w środku boiska. Po kilkunastu minutach grom mocniej zaczął naciskać gospodarzy stwarzając sobie kilka dogodnych okazji do zdobycia bramek.

Drużyna z Wysokiej kontrowała i po jednej z takich akcji stworzyła sobie sytuację bramkową.

W 33 minucie w kolejnej akcji Gromu Czarnota zdobywa bramkę.

Pierwsza połowa kończy sie wynikiem 1 do 0 dla Gromu.

W drugiej połowie role się odwróciły. Nie mająca nic do stracenia drużyna z Wysokiej mocniej zaatakowała i doprowadza do wyrównania w 54 minucie.

Od tego momentu mecz się wyrównał. Obie drużyny dążyły do strzelenia bramki co udaje się w 81 minucie drużynie z Handzlówki. W zamieszaniu pod bramką Orała do piłki dopada Paluszak i strzela zwycięską bramkę.

Wynik meczu Orzeł Wysoka - Grom SZiK Handzlówka 1 - 2 (0 -1).

Skład Gromu; Lew - Cyrul, Mokrzycki, Kuśta, Cwynar S - Trojnar Ł, Cwynar M, Osiniak, Wawrzaszek, Czarnota, Bekierski.

Na zmiany wchodzili Musz, Wawro, Paluszak.