Derby sponsorskie SZiK dla Gromu

Sędziowie długo zastanawiali się czy dopuścić do rozegrania meczu ze względu na gęstą mgłę jaka zalegała nad stadionem w Handzlówce.

Mecz rozpoczął się z kilku minutowym opóźnieniem a mgła na całe szczęście opadła.

Gromowcy na boisku dominowali od początku a strzelanie bramek rozpoczął Jaroń. Kolejne trzy bramki dorzucił Bekierski i jedną Czarnota.

Na przerwę schodzimy z 5-cio bramkowym prowadzeniem.

Po przerwie trener gospodarzy wpuścił pięciu rezerwowych zawodników którzy w dalszym ciągu kontynuowali dobrą grę Gromu strzelając kolejne 3 bramki. Autorami tych bramek byli Wawrzaszek, Paluszak i Trojnar M.

Mecz kończy się wygraną Gromu 8 do 1.

Grom SZiK Handzlówka - SZiK Wola Rafałowska 8 - 1 (5 - 0)

Skład Gromu: Wielgos Lew) - Mokrzycki, Cyrul, Kuśta (Paluszak), Cwynar S - Cwynar M (Chmiel), Trojnar Ł, Jaroń (Trojnar M) - Czarnota, Wawrzaszek, Bekierski (Oncsik).

Rezerwa; Lew, Chmiel, Oncsik, Trojnar M, Paluszak.