Festiwal Piłkarski "Mini Mistrzostwa EURO 21 w Handzlówce przeszedł do historii.

Zacięte mecze młodych zawodników z Soniny , Albigowej i Handzlówki,wspaniała atmosfera i głośny doping na trybunach, super organizacja sprawiły że zorganizowany Festiwal Piłkarski "Mini EURO 21 w Handzlówce przez trenera szkółki piłkarskiej "Gromeczki" Maćka Grada i Zarząd HKS Grom SZiK w Handzlówce należy uznać za bardzo udany.

W zawodach uczestniczyło 46 zawodników z w/w szkółek, podzielonych na trzy osobowe zespoły reprezentujące państwa uczestniczące w w trwających w Polsce Mistrzostwach Euro 21.

Zwycięzcami tego Festiwalu Piłkarskiego zostali organizatorzy, trenerzy ze szkółek uczestniczących w turnieju a przede wszystkim młodzi zawodnicy uczestnicy tego turnieju.

Zawodnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale.

Foto z turnieju w galerii.