Inauguracja sezonu piłkarskiego przez Gromeczki.

Zarząd HKS GROM SZiK w Handzlówce do rozgrywek młodzieżowych na sezon 2017/2018 zgłosił bardzo młody zespól z Handzlówki,,Gromeczki ".                                                                                                                                             W sobotę Nasze Gromeczki meczem z rówieśnikami z Łańcuta rozpoczęli sezon piłkarski.

Nasz młodziutki zespół nie sprostali bardziej ogranym zawodnikom z Łańcuta i mecz przegrał.

Dla zawodników i zawodniczek bo grają też w zespole dziewczynki z Handzlówki był to pierwszy mecz rozgrywany pod szyldem Podkarpackiego ZPN i na pewno w następnych meczach przyjdą wygrane.

Skład Gromeczków: Karol Kuźniar, Sebastian Szpunar, Mikołaj Cieszyński, Adrian Cwynar, Mateusz Fuchs, Oliwier Krół, Jakub Lonc, Martyna Nawojska Patryk Strzałkowski oraz Franciszek Inglot, Karol Rajzer, Adrian Sobek.

Życzymy młodym zawodnikom z Handzlówki w następnych meczach dużo przyjemności z gry i wygranych meczów.

Zarząd Klubu Grom SZiK w Handzlówce bardzo dziękuje Panu Tadeuszowi Szydlikowi za zakup strojów piłkarskich dla Gromeczków.