Mikołaj u Gromeczków 06.12.2018 r.

W czwartek 06.12.2018 r. o godz 17.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Handzlówce Klub Sportowy Grom SZiK organizuje turniej mikołajkowy z udziałem drużyny dzieci z Klubu w Husowie i dwóch drużyn ,,Gromeczków" Klubu Sportowego Grom SZiK w Handzlówce.

Po turnieju ok godz 18,00 do dzieci przyjedzie Mikołaj który rozda paczki i upominki.

Na mikołajki do Szkoły Podstawowej w Handzlówce zapraszamy Panią Halinę Sobek Dyrektor Szkoły Podstawowej           w Handzlówce, sponsora Pana Henryka Szydełko SZiK w Tyczynie oraz członków Zarządu Klubu Grom SZiK i wszystkich rodziców dzieci uczestniczących w Turnieju.

Dziękujemy Pani Dyrektor Halinie Sobek za udostępnienie sali gimnastycznej, Gminie Łańcut za ufundowanie upominków oraz właścicielom Delikatesów ,,Stokrotka" i ,,Premium" w Albigowej za ufundowanie słodyczy.

Bardzo DZIĘKUJEMY!

HKS GROM SZiK