Na początek remis w Husowie

Po kilkunastu latach spędzonych w A klasie i V lidze Grom zaczyna praktycznie wszystko od początku czyli B klasy.

Do sezonu 2018/2019 Grom SZiK przystępuje w bardzo odmłodzonym składzie swoimi wychowankami którzy kierowani są przez kilku starszych zawodników którzy zdecydowali sie na powrót do gry po kilku letniej przerwie.

Na pierwszy mecz do Husowa drużyna z Handzlówki jechała po niewiadomą.

Zespół został zbudowany od podstaw a zawodnicy nie mieli zbyt dużo czasu na zgranie.

Mecz dla Gromu rozpoczął się od szybko straconej bramki z dystansu, zawodnik ,,centrostrzałem" zaskoczył wszystkich kibiców a nawet i siebie.

Gromowcy zabrali sie do roboty i szybko doprowadzili do wyrównania po strzale Kuśty by po chwili wyjść na prowadzenie po pięknym strzale Bekierskiego.

Druga połowa to pełna kontrola gry drużyny z Handzlówki i nic nie wskazywało ze w końcówce Grom straci bramkę po wrzutce w pole karne piłki przez gospodarzy.

Trzeba wyciągnąć wnioski ze straconych bramek i w dalszym ciągu mocno pracować na treningach a w przyszłości  zaprocentuje to wygranymi.

GROM SZiK wystąpił w składzie: Lew - Cieszyński, Mokrzycki, Kuśta, Oncsik, Cwynar M, Chmiel, Cwynar S, Bekierski, Wawrzaszek, Czarnota

Na zmiany wchodzili; Paluszak, Musz, Trojnar M, Podolec M.