PoGrom w Wólce Podleśnej

Nie ma mocnych na piłkarzy z Handzlówki. Wczoraj pierwsza drużyna Grom wygrała na wyjeździe z Leśną Wólką Podleśną 0:4. Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana. Obie drużyny stwarzały sytuacje podbramkowe, ale to goście zdołali jedną z nich wykorzystać. W 19 minucie Patryk Warchoł zdobył gola na 0:1. W 27 minucie Jakub Osiniak został ukarany żółtą kartką.

W drugiej połowie gospodarze szukali szansy na wyrównanie wyniku. W 72 minucie bramkarz gospodarzy brutalnie fauluje w polu karnym za co dostaje czerwoną kartkę. Bramkę na 0:2 zdobył z karnego Sławomir Pelc. Ostatnie 20 minut spotkania to dominacja Gromu. Trzecią bramkę w 87 minucie zdobył Sławomir Pelc. Dwie minuty później wynik na 0:4 ustawił Maciej Paluch.

Grom po czterech kolejkach umocnił się na pozycji lidera i jest jedyną drużyną w grupie, która od początku sezonu nie zgubiła punktu.