Porażka w sparingu z Rogóżnem

Ostatni sparing z Szarotką Rogóżno drużyna Gromu zgrała w mocno okrojonym składzie i może dlatego gromowcy przegrali go 4 do 2.

W pierwszej połowie drużyna gromu zagrała bardzo ambitnie i mimo szybko straconej bramki nic nie wskazywało na porażkę.

Jeszcze w tej samej połowie drużyna z Handzlówki strzeliła wyrównującą bramkę a jej autorem był Czarnota.

Początek drugiej połowy to dobra gra zawodników z Handzlówki co zostało udokumentowane strzeleniem bramki przez Sapka.

Dalsza część drugiej połowy to już przewaga drużyny miejscowych którzy wprowadzają kilku świeżych zawodników co przynosi efekt strzeleniem trzech bramek.

Szarotka Rogóżno - Grom SZiK Handzlówka 4 - 2 (1-1)

Skład Gromu;Lew K (Wielgosz j) - Cyrul P, Mokrzycki K,Cwynar S, Kuśta Ł - Trojnar Ł, Jaroń O, Wawro D, Wawrzaszek K., Czarnota T,Sapek T.

W najbliższa niedziele tj. 10.03.2019 r. Grom rozegra kolejny sparing tym razem w Handzlówce o godz 14.00.

Zapraszamy do kibicowania.