Udany początek rundy wiosennej

Grom SziK Handzlówka mocnym akcentem rozpoczął rundę wiosenną. 3 kwietnia piłkarze Grom pokonali w meczu wyjazdowym ŁKS Łukawiec 3:1. Goście dominowali na boisku od samego początku, na pierwszą bramkę nie trzeba było długo czekać. Po dośrodkowaniu Tomasza Czarnoty, bramkę zdobył Bartosz Chmiel. Kilka minut później drużyna z Łukawca miała doskonałą szansę by doprowadzić do remisu, ponieważ po zamieszaniu pod naszą bramką sędzia odgwizdał rzut karny. Na nasze szczęście Wojciech Bąk obronił rzut karny. Druga bramka dla Grom padła w 30 minucie z rzutu rożnego. Piłkę dośrodkowywał Daniel Fara, a gola strzelił Barosz Chmiel. Kilka minut później było już 0:3 dla gości, po podaniu Tomasza Czarnoty bramkę zdobył Łukasz Gaweł

Druga połowa spotkania była słabsza w wykonaniu gości, ale bezpieczny wynik pozwolił trenerowi wprowadzić na boisko dwóch juniorów Łukasza Kuśtę i Sebastiana Cwynara. Gospodarze zdołali zdobyć jedynie honorową bramkę w 87 minucie.

Grom Handzlówka po 14 kolejce umocnił się na pozycji lidera A klasy grupa Rzeszów – Łańcut.