Wygrana i przegrana piłkarzy Gromu.

W niedzielę zawodnicy Gromu mogli się cieszyć z wygranej w lidze halowej i smucić z przegranego meczu sparingowego.

W meczu ligi halowej wygrali z faworyzowaną drużyną Calcio 5 do 3.

Bramki dla drużyny Górnicy Team strzelali: Czarnota, Cyrul, Cwynar Sebastian, Osiniak i Sapek

Drużyna grała w składzie: Pokrywka - Cyrul, Osiniak, Bekierski, Czarnota, Cwynar S, Kuśta, Jaroń, Sapek, Trojnar Ł.

Drugi mecz tej niedzieli,mecz sparingowy rozegrany na sztucznym boisku w Nowej Wsi z drużyną A klasową z Dąbrówek gromowcy przegrali 2 do 0 (1 - 0).

Z samego przebiegu meczu można być zadowolonym ale mimo licznych okazji do strzelenia bramki nie udało się pokonać bramkarza drużyny przeciwnej.

Był to pierwszy mecz w tym roku drużyny z Handzlówki.

Skład Gromu: Wielgos (Lew) - Cyrul, Cwynar S, Mokrzycki, Kuśta - Trojnar Ł, Cwynar M (Osiniak), zaw. testowany, Wawrzaszek (Jaroń), Czarnota, Bekierski ( zaw. testowany).