Wygrana w Borku Starym

Drugi mecz w sezonie i druga wygrana Gromu. Dzisiaj piłkarze z Handzlówki pokonali w meczu wyjazdowym Start Borek Stary (1:3). Tym samym przerwali passę gospodarzy, którzy od ponad roku nie przegrali na własnym boisku. Warto zaznaczyć, że w drużynie Grom zagrało aż siedmiu juniorów (czterech w podstawowym składzie).

Początek spotkania należał do gospodarzy, którzy od pierwszego gwizdka rzucili się do ataku. Start wyszedł na prowadzenie w 8 minucie po błędzie naszych obrońców. Jednak z każdą minutą Grom grał coraz lepiej. W 18 minucie po bramce Macieja Palucha był już remis. W pierwszej połowie obie drużyny miały kilka sytuacji podbramkowych, ale wyniki nie uległ zmianie.

Druga połowa spotkania to dominacja Gromu. W 50 minucie Bartosz Chmiel z główki zdobył gola na 1:2. Wynik na 1:3 ustanowił Tomasz Czarnota w 67 minucie.

Skład Grom Handzlówka: Wojciech Bąk -bramkarz, Daniel Florek, Sławomir Pelc, Bartosz Cieszyński, Arkadiusz Mijalny – obrońcy, Patryk Warchoł, Jakub Osiniak, Maciej Paluch (75 min. zmiana Patryk Cyrul) – pomocnicy, Tomasz Czarnota (żółta kartka, 89 min. zmiana Sebastian Cwynar), Bartosz Chmiel (65 min. zmiana Grzegorz Bekierski), Łukasz Chrzan (85 min. zmiana Łukasz Kuśta)– napastnicy