Zebranie sprawozdawczo -wyborcze Klubu Grom SZiK

Zaproszenie na sprawozdawczo - wyborcze

Zebranie Klubu Grom SZiK w Handzlówce

w dniu 25 styczeń 2019 r.

Zarząd Handzlowskiego Klubu Sportowego Grom SZiK zaprasza wszystkich członków, zawodników, sympatyków, kibiców i rodziców dzieci szkółki piłkarskiej oraz przedstawicieli organizacji i stowarzyszeń sołectwa w Handzlówce do wzięcia udziału w sprawozdawczo - wyborczym Zebraniu Klubu, informując, że Zebranie odbędzie się w dniu 25 stycznia 2019 r. o godz. 18.00 w świetlicy Ośrodka Kultury w Handzlówce.

W przypadku braku kworum w pierwszym terminie Zebranie rozpocznie się o godzinie 18.15.

Porządek Zebrania sprawozdawczo - wyborczego Klubu:

1.Powitanie gości

2.Wybór przewodniczącego i sekretarza Zebrania