Derby w Albigowej dla Gromu.

Mecz w Albigowej zapowiadał się na bardzo trudny i taki był.

Przez długi okres czasu żadna z drużyn nie mogła sobie wywalczyć pozycji strzeleckiej.

Mecz toczył się w większości w środku boiska gdzie żadna z drużyn nie odstawiała nogi.

Dopiero pod koniec pierwszej połowy udaje się gospodarzom strzelić w dość kontrowersyjnej sytuacji bramkę.

Druga połowa miała podobny przebieg do pierwszej czyli walka a na dodatek grę utrudniał silny wiatr.

W około 70 min meczu trener Gromu zrobił pierwsze zmiany i kilka przesunięć w ustawieniu co natychmiast zaowocowało strzeleniem bramki na 1 do 1 przez Bekierskiego.

Od tego momentu Grom przycisnął jeszcze mocniej i pod koniec meczu Czarnota w swoim stylu miną kilku zawodników gospodarzy i w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzela zwycięską bramkę.

Skład Gromu: Wielgosz - Mokrzycki, Cyrul, Kuśta, Cwynar S - Trojnar Ł, Cwynar M, Chmiel - Wawrzaszek, Czarnota, Bekierski.

Na zmiany weszli: Paluszak, Wawro, Trojnar M, Musz .