Pierwsza wygrana seniorów

Sześć kolejek musieli czekać kibice na pierwszą wygraną GROM SZiK Handzlówka w tym sezonie. 11 września Handzlówka zmierzyła się na własnym stadionie z czołową drużyną ligi okręgowej - Dynovia Dynów. Gospodarze zaczęli pewnie to spotkanie, atakowali od samego początku. W 12 minucie sędzię podyktował rzut karny dla Grom, co wykorzystał Tomasz Kwater. Ten sam zawodnik trzy minuty później zdobył bramkę na 2:0. W 34 minucie Handzlówka prowadziła już 3:0 i z takim wynikiem piłkarze zakończyli pierwsza połowę.

W drugiej połowie goście nie tracili nadziei na wywalczenie przynajmniej remisu, w 57 minucie zdobyli pierwszą bramkę, na szczęście była to pierwsza i jedyna bramka dla Dynowa w tym spotkaniu.