Sąsiedzkie derby w Tarnawce dla Gromu

To był trudny mecz dla drużyny z Handzlówki.

Specyficzne małe boisko było atutem gospodarzy którzy mając w swoich szeregach zawodnika wrzucającego dalekie auty stwarzali zagrożenie przed bramką Gromu.

Gromowcy jednak tracą bramkę nie po wrzucie z autu a po błędzie stopera który zagrywając głową piłkę do bramkarza podał zbyt lekko a zawodnik drużyny z Tarnawki tylko na to czekał strzelając do pustej bramki.

Po stracie bramki drużyna z Handzlówki wzięła się do gry. Po jednej z akcji rozegranej w bardzo szybkim tempie Bekierski pięknym strzałem z powietrza doprowadza do wyrównania.

Na podwyższenie wyniku nie trzeba było długo czekać bo po kolejnej składnej akcji Trojnar Łukasz strzela drugą bramkę.

Gromowcy mieli jeszcze kilka okazji do strzelenia bramki ale na przeszkodzie stawał albo bramkarz gospodarzy, poprzeczka bramki albo strzelali nie celnie.

Na przerwę schodzimy prowadząc 2 do 1.

Druga połowa to dużo walki w środku boiska i próby kontr z jednej i drugiej strony.

Mecz kończy się zwycięstwem drużyny z Handzlówki 2 do 1.

Skład Gromu: Wielgosz - Mokrzycki (46' Chmiel), Cyrul, Cwynar S, Kuśta - Trojnar Ł, Cwynar M (Jaroń), Osiniak - Czarnota, Wawrzaszek (Oncsik), Bekierski (Musz).