Wygrane Gromu

Zespół złożony z zawodników z Handzlówki pod nazwą Górnica Team efektownie zakończył zmagania w lidze halowej wysokim zwycięstwem nad drużyną Start Mirocin 8 do 2 kończąc rozgrywki na 4 miejscu.

Bramki dla Górnicy strzelali: Wawrzaszek x 3, Chrzan x 2, Cyrul x 1, Cwynar S x 1, Sapek x 1

Skład Górnicy Team: Pokrywka - Osiniak, Cwynar, Cyrul, Chrzan, Trojnar Ł, Kuśta, Sapek, Wawrzaszek.

Po południu zespół z Handzlówki rozegrał na wynajętym boisku w Palikówce swój trzeci mecz sparingowy z A klasową drużyną z Dylągówki.

Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Gromu 5 do 2. (4 - 1).

Bramki strzelali: zawodnik testowany x 2, Czarnota x1, Wawrzaszek x 1, zaw.testowany x 1.

Skład Gromu: zaw. testowany 1 - Mokrzycki K, Cyrul P, Kuśta Ł, Cwynar S, Trojnar Ł, Osiniak J, zaw. testowany 2, Wawrzaszek, Czarnota, zaw. testowany 3.

Na zmiany weszli: Cwynar M, Chrzan Ł,