Przegrana w przedostatnim sparingu z drużyną z Hermanowej.

Drugi sparing w tym roku na własnym stadionie tym razem przegrany z wyżej notowanym przeciwnikiem z Hermanowej 2-1.

Pierwsza połowa nie zapowiadała przegranej gospodarzy ale po błędzie w ustawieniu tracimy bramkę na 0 do 1 i takim wynikiem kończy się pierwsza połowa meczu.

Druga połowa meczu zaczęła się podobnie jak i pierwsza tzn od ataków Gromu na bramkę gości.

Po jednym z takich ataków po składnej akcji Grom doprowadza do remisu po strzale Wawrzaszka.

Od tego momentu przyjezdni podkręcili tempo i to oni zaczęli częściej atakować. W szeregi gospodarzy wkradł się chaos co wykorzystują goście strzelając bramkę ze stałego fragmentu gry na 2 do 1 i jak się okazało zwycięska.

Grom SZiK - Herman Hermanowa 2 - 1 (0-1).

Skład Gromu; Wielgos (Lew) - Cyrul, Paluszak, zaw.testowany (Mokrzycki), Trojnar Ł, Cwynar M, Cwynar S, Wawrzaszek, Chrzan, Bekierski, Kuśta (Czarnota).

W najbliższą sobotę Grom rozegra już dziewiąty mecz sparingowy z Astrą w Medyni Głogowskiej o godz 13.00.