Wygrana Gromu w sparingu z Jaworem.

W niedzielne popołudnie drużyna Gromu na bocznym boisku w Albigowej rozegrała siódmy już mecz sparingowy z A klasową drużyną z Krzemienicy.

Drużyna z Handzlówki od początku narzuciła przeciwnikowi swój styl gry i szybko objęła prowadzenie po pięknym strzale z dystansu Bekierskiego.

Następne dwie bramki to wynik składnych akcji całej drużyny gromu a strzelcami bramek był po raz drugi Bekierski           i Czarnota.

Druga połowa to bardziej wyrównana gra obu drużyn ale to Grom strzela swoją czwartą bramkę po pięknej asyście Wawrzaszka i strzale Bekierskiego.

Drużynę Jaworu tego dnia stać było tylko na strzelenie jednej bramki.

Wynik meczu Grom SZiK - Jawor Krzemienica 4 - 1 (3 - 0)

Bramki strzelili: Bekierski x 3, Czarnota x 1

Skład Gromu: Wielgosz - Cyrul, Mokrzycki, Kuśta, Trojnar Ł, Cwynar M, Osiniak, Wawrzaszek, Sapek , Bekierski            (Podolec M), Czarnota.